Lokalizacja

Swarzędz Obiekt przystosowany do zakwaterowania 30 osób. Na dwóch, wyższych kondygnacjach mieszkalnych znajdują się pokoje 2, 4 i 6 osobowe. Każdy poziom posiada pełen węzeł sanitarny (umywalki, prysznice, WC). Obiekt jest wyremontowany, dobrze wyposażony, w standardzie hostelowym. Na posesji jest możliwość zaparkowania kilku samochodów. 2-3 minuty od obiektu zlokalizowany jest przystanek komunikacji miejskiej łączącej Swarzędz z Poznaniem – trasa Swarzędz do Poznań – Rondo Śródka trwa ok. 20 minut linią 401. Linii do Poznania jest kilka.

Poziom mieszkalny 2

Mamy tu trzy pokoje – dwa 6-cio osobowe i jeden 2 osobowy. W „szóstkach” łóżka piętrowe za to większa powierzchnia do dyspozycji mieszkańców, w „dwójkach” łóżka pojedyncze. Każda osoba ma do dyspozycji zamykaną na klucz szafkę zapewniającą bezpieczeństwo pozostawionych rzeczy.

Na tym poziomie znajdziemy 2 łazienki – pierwsza duża posiadająca 4 umywalki, 2 prysznice oraz WC; druga mniejsza z dwoma prysznicami i umywalką oraz oddzielne WC.

Poziom mieszkalny 1

Mamy tu trzy pokoje – dwa 6-cio osobowe i jeden 4 osobowy. Tu dysponujemy łóżkami piętrowymi zarówno w „czwórce”, jak i w „szóstkach”. Podobnie jak piętro wyżej każda osoba ma do dyspozycji zamykaną na klucz szafkę.

Również na tej kondygnacji znajduje się węzeł sanitarny do wyłącznego użytku mieszkańców tego piętra.

Poziom wspólnej przestrzeni

Poziom najniższy to część wspólna, gdzie znajduje się duża kuchnia z jadalnią, pralnia z suszarnią oraz dodatkowy węzeł sanitarny, wyposażony w 6 umywalek, 4 WC oraz 2 prysznice. Ponadto mamy tu pokój rekreacyjny, wyposażony w rzutki, stół bilardowy oraz stół do ping-ponga.

Kuchnia z jadalnią może jednocześnie obsługiwać 16-20 osób. Wyposażona jest w 3 duże lodówki, 3 czteropalnikowe płyty gazowe, małe AGD – czajniki, mikrofala, stanowiska do zmywania naczyń itp.

Aby uniknąć tłoku w łazienkach w momentach krytycznych, np. rano stworzyliśmy tu dodatkowy, duży węzeł sanitarny – 6 umywalek, 4 WC, 2 prysznice.

Komunikacja wewnątrz budynku

Poszczególne kondygnacje skomunikowane są bezkolizyjnie. Dotarcie na poziom mieszkalny 2 nie wymaga przejścia przez poziom mieszkalny 1.

Do budynku są dwa niezależne wejścia. Przy głównym mamy użytkową werandę.

Pralnia i suszarnia

Budynek dysponuje pralnią z suszarnią.

Pralki i suszarki w pokojach pracowniczych Poznań

Kwatery pracownicze Swarzędz

Pokoje dla pracowników Swarzędz

Reagujemy elastycznie na potrzeby kontrahentów, zarówno w kontekście czasu najmu, wyposażenia, jak i ceny.
Zachęcamy do kontaktu! Odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości:

690 399 880 kontakt@amalfinoclegi.pl